Colorplastic

O společnosti Colorplastic

COLORplastic, spol. s r.o. je česká společnost, která působí na trhu samostatně od poloviny roku 2016 a zabývá se lisováním plastových dílů a montáží větších celků pro oblast automotive.

Základní informace

COLORplastic

COLORplastic je sesterskou společností firmy COLORprofi, jejíž historie sahá až do roku 1989, od kterého se věnuje výhradně lakování. V průběhu uplynulých let lakovna získala cenné zkušenosti a know-how. Nyní patří mezi profesionály a přední dodavatele lakování jak v oblasti drážního průmyslu, tak v oblasti automotive.

Úzké propojení činností těchto dvou společnosti představuje významnou konkurenční výhodu v podobě komletních dodávek přesných a vysoce kvalitních lakovaných plastových dílů či montovaných celků od jednoho dodavatele. Toto přináší nejen výraznou úsporu nákladů, ale především komplexní a profesionální servis zákazníkovi.

COLORplastic a COLORprofi

Obě společnosti se vyznačují neustálou snahou, zlepšovat se a rozvíjet v oblastech technologie, systémového řízení a pracovního prostředí.

Od počátku roku 2021 probíhá veškerá produkce COLORplastic v nově vybudovaných prostorech o celkové rozloze 2300 m2.

Nové moderní prostory umožňují komfortní výrobu na špičkových vstřikolisech a přináší skladovací kapacitu pro 1 500 palet. Pro kontrolu kvality vyráběných dílů slouží moderně vybavená laboratoř disponující mimo jiné 3D měřícím zařízením Mitutoyo. Součástí je i administrativní zázemí přinášející potřebnou podporu výrobního procesu. Dostatečné výrobní a skladovací prostory jsou spolu s nejmodernějšími technologiemi předpokladem pro bezproblémovou realizaci stávajících i nových projektů.

COLORplastic a COLORprofi