Colorplastic

O společnosti Colorplastic

COLORplastic, spol. s r.o. je česká společnost, která působí na trhu samostatně od poloviny roku 2016 a zabývá se lisováním plastových dílů a montáží větších celků pro oblast automotive.

Základní informace

COLORplastic

COLORplastic je sesterskou společností firmy COLORprofi, jejíž historie sahá až do roku 1989, od kterého se věnuje výhradně lakování. V průběhu uplynulých let lakovna získala cenné zkušenosti a know-how. Nyní patří mezi profesionály a přední dodavatele lakování jak v oblasti drážního průmyslu, tak v oblasti automotive.

Úzké propojení činností těchto dvou společnosti představuje významnou konkurenční výhodu v podobě komletních dodávek přesných a vysoce kvalitních lakovaných plastových dílů či montovaných celků od jednoho dodavatele. Toto přináší nejen výraznou úsporu nákladů, ale především komplexní a profesionální servis zákazníkovi.

COLORplastic a COLORprofi

Obě společnosti se vyznačují neustálou snahou, zlepšovat se a rozvíjet v oblastech technologie, systémového řízení a pracovního prostředí.

Momentálně využívá společnost COLORplastic výrobní prostory sesterské společnosti COLORprofi. Aktuálně však probíhají přípravy na plánovanou výstavbu nového areálu, který oběma společnostem přinese možnost rozšíření jejich výrobních a logistických kapacit.

Výstavba je časově rozvžena do několika etap. Předpokládané dokončení výstavby nových výrobních a skladovacích prostor pro lisovnu plastů je v roce 2019.


COLORplastic a COLORprofi